Bioprotect - Agricultură eficientă

Cariere

Suntem mereu în căutare de profesioniști pasionați de agricultură, de persoane responsabile, dedicate și dornice să- şi pună în aplicare toate cunoştinţele și aptitudinile la dezvoltarea companiei. Dacă ești în căutare de noi oportunități, aplică pentru postul vacant care te interesează, din cele disponibile mai jos.

vacantion
Operator Deratizare, Dezinsecție, Dezinfecție
Trimite CV

Cerințe față de candidat:

  • Capacitate de organizare
  • Capacitate de a lucra într-un mediu solicitant
  • Capacitate de a lucra în echipa
  • Permis de conducere categoria B
  • Limba vorbită: Română, rusă
  • Cunoştinţe utilizare PC(MS. Office, Internet )

Responsabilităţi:

  • Realizează activități si operațiuni de deratizare, dezinsecție și dezinfecție
  • Monitorizează suprafețele procesate și aplica măsuri corective de combatere pentru realizarea scopului final propus
  • Utilizează aparate cu acționare manuala și automată
  • Ține evidența substanțelor folosite, urmărind stocul existent
  • Răspunde de calitatea documentelor întocmite si a activităților efectuate.

Persoanele interesate rugăm să contacteze la tel: 069422199, sau expediați CV pe adresa de e-mail: serviciiddd@bioprotect.md

vacantion
Inginer în domeniul protecția plantelor
Trimite CV

  • Experienţă de lucru în agricultură cu specializare în domeniul protecţiei plantelor, horticultură, fitotehnie
  • Cunoştinţe bune în domeniul protecţiei plantelor(experienţa constituie un avantaj)
  • Permis de conducere (categoria B)
  • Disponibilitate de deplasare în teritoriu
  • Cunoaşterea limbii române şi ruse(scris şi vorbit)
  • Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare
  • Gândire pozitivă, spirit de iniţiativă, persoana proactivă.